Poznajmy się :)

Jesteśmy młodymi, pełnymi energii ludźmi, którzy chcą wnieść nową jakość do środowiska polskiego rozwoju osobistego.

bez tła ABAndrzej Bernardyn – doświadczony trener, coach i polski ekspert od nawyków.

Od 10 lat pomaga ludziom zdobywać wartościową wiedzę i cenne umiejętności, prowadząc szkolenia (ponad 1 600 godzin), coachingi (ponad 300 godzin) i blogi Kraina Nawyków oraz Zdobywalnia (ponad 80 artykułów).

Jego prace wysoko oceniają zarówno znane firmy, jak Capgemini, IBM, Credit Agricole czy Bank Zachodni, jak i klienci indywidualni, którzy z pomocą Andrzeja szybciej i skuteczniej zrealizowali swoje cele.

Andrzej jest wykładowcą na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu, autorem bestsellerowych kursów internetowych dotyczących efektywnej nauki (Czytaj123.pl, Pamietaj123.pl), książki Przewodnik po Krainie Nawyków oraz pierwszej w Polsce gry automotywacyjnej Kraina Nawyków, która pomaga w rozwijaniu umiejętności i nawyków.

 

ElaEla Sawczuk –   trener, doradca

Certyfikowany trener z wieloletnim doświadczeniem zawodowym z zakresu zarządzania procesami i zespołami, a także budowania trwałych relacji z klientami. Prowadzi skuteczne szkolenia motywacyjne, uczące pracy zespołowej, badania potrzeb, budowania wizerunku marki, kreowania strategii sprzedaży zarówno produktów jak i usług. Z powodzeniem realizuje sesje coachingowe oraz złożone projekty, które znacząco zwiększają obroty prowadzonych działów.

Pomaga firmom przejść transformacje, dzięki którym zwiększają zyski i budują przewagę konkurencyjną.

Pasjonatka racjonalnego rozwoju osobistego.

Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju, z pasją pracy z ludźmi.

 

 Tomek uciętyTomek Lipiński – trener, specjalista ds. social media.

Nawrócony zwolennik racjonalnego podejścia do rozwoju osobistego. Przekonał się na własnej skórze, że myślenie w kategoriach: „sama motywacja i pozytywne myślenie wystarczą Ci, by osiągnąć sukces’ jest bardzo zdradliwym i szkodliwym mitem. Tomek jest przekonany, że przy odpowiednim podejściu prawdziwy sukces w życiu może być udziałem każdego z nas.

 

 

 

 

Magdalena Kobiałko - foto Magdalena Kobiałko – Specjalistka w dziedzinie wizerunku i komunikacji.

Od 10 lat zawodowo zajmuje się PR,  marketingiem oraz organizacją imprez masowych, konferencji, seminariów, a także prowadzi liczne kursy wizerunkowe i komunikacyjne.

Ma na swoim koncie współpracę zarówno z największymi graczami na polskim rynku jak i pracę na rzecz projektów Unii Europejskiej poświęconych innowacyjności i internacjonalizacji przedsiębiorczości.
Popełniła artykuły i poradniki wydane pod patronatem EFS oraz w magazynach marketingowych, blogach i magazynach o tematyce fashion dotyczące zarówno wizerunku firmy, wizerunku osobistego, reklamy oraz innowacyjności i internacjonalizacji.
Prowadzi także program w Fashion Aazyl TV.

„Wiem co zrobić byś poczuł się dobrze z w swojej skórze zarówno prywatnie i zawodowo. „