I Wrocławskie Rozgrywki Biznesowe

I Wrocławskie Strategiczne Rozgrywki Biznesowe.

Pod koniec maja we Wrocławiu rozpoczęły się I Rozgrywki Biznesowe adresowane do studentów, licealistów oraz osób niepracujących. Celem Wrocławskich Strategicznych Rozgrywek Biznesowych jest aktywizacja zawodowa oraz propagowanie przedsiębiorczości, będącej głównym filarem sukcesu polskich firm w Europie i na świecie. W trakcie gry uczestnicy zapoznają się z paletą podstawowych barier i ograniczeń, których przezwyciężenie pozwoli na łatwiejsze rozpoczęcie przygody z biznesem. Pokażemy również, jak za pomocą kilku wskaźników oceniać trafność decyzji menedżerskich.

Za nami już 2 rozgrywki eliminacji.

Zwycięzcy 29 maja 2015  29 maja w budynku Politechniki Wrocławskiej spotkały się 3 drużyny studentów, które zmagały się z zagadnieniami związanymi z zakładaniem oraz prowadzeniem własnej firmy.
Emocji nie brakowało. Jak się okazało, podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem i prowadzeniem przedsiębiorstwa wymaga nie tylko wiedzy teoretycznej ale i praktycznej.
Zwycięzcami okazała się grupa „Walenie Biznesu”. Zapytani skąd tak oryginalny pomysł na nazwę stwierdzili „bo rekiny są już oklepane a waleń jest większy od rekina”.

 

licealiści11 Czerwca w Liceum im K.K. Baczyńskiego rozegrało się drugie spotkanie. Tym razem w szranki stanęli licealiści. Uczniowie wrocławskiej „siódemki” zaimponowali prowadzącym poziomem wiedzy z dziedziny przedsiębiorczości oraz zapałem w działaniu.
Ostatecznie wygrała drużyna COLOSEUM, i to oni, jako pierwsza drużyna licealna, zakwalifikowali się do kolejnej tury rozgrywek.

Wszystkich zainteresowanych śledzeniem Wrocławskich Strategicznych Rozgrywek Biznesowych zapraszamy na grupę tematyczną: https://www.facebook.com/groups/1507460756199102/

Już niebawem spotkamy się podczas kolejnej odsłony eliminacji. Tym razem o awans do kolejnego etapu gry walczyć będą osoby niepracujące.

Zapraszamy do śledzenia Wrocławskich Strategicznych Rozgrywek  Biznesowych również na Facebook –  www.facebook.pl/alnairpl

______________________________________________________________________________

Rozpoczynają się

I WROŁAWSKIE ROZGRYWKI BIZNESOWE.

 

plakat SGB - uzupełnionyCelem I Turnieju Wrocławskich Strategicznych Gier Biznesowych jest aktywizacja zawodowa oraz propagowanie przedsiębiorczości, będącej głównym filarem sukcesu polskich firm w Europie i na świecie. W trakcie gry zaprezentujemy uczestnikom paletę podstawowych barier i ograniczeń, których przezwyciężenie pozwoli na łatwiejsze rozpoczęcie przygody z biznesem. Pokażemy również, jak za pomocą kilku wskaźników oceniać trafność decyzji menedżerskich.

 

Rozgrywki podzielone będą na 3 etapy: Eliminacje, półfinały oraz Finał, który odbędzie się w siedzibie BCC (www.bcc.pl)

W każdym etapie brać będą udział po 3 drużyny składające się z od 3 do 5 uczestników. Spośród tych 3 drużyn zostanie wyłoniona jednak, która po zakończeniu rozgrywki uzyska najwyższą wartość przedsiębiorstwa.

Drużyny wyłonione w eliminacjach spotkają się w półfinale, który z kolei wyłoni 3 drużyny, które spotkają się w finale.  Informacje na temat rozgrywek można na bieżąco śledzić na naszym portalu internetowym.

 

Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy, że wyślesz mail na adressgb.wroclaw@gmail.com

 

Więcej informacji o rozgrywkach znajdziesz tu: www.alnair.pl/wroclawskie-rozgrywki-biznesowe/

Więcej informacji o Strategicznych Grach Biznesowych znajdziesz tu: www.alnair.pl/strategiczne-gry-biznesowe/